8 novinek

ZALAKAROS - nové internetové stránky v češtině

Napsugár FUN PARK v lázní Bük

Novinka pro letošní rok: od 6.7.2014 můžete v městečku Bük navštívit kromě termálních lázní a adrenalinové věže i nový zábavní park určený především dětem. Naleznete zde zakryté velké dětské hřiště se spoustou prolézaček, skluzavek a nafukovacích hradů, a zároveň bowling centrum, squash a fitness. Bližší informace v odkazu nebo v kanceláři CK MONDI-tour.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

I letos Vám nabízíme pojištění na dovolenou. Z nabídek pojišťovny Union, kterou zastupujeme, si můžete vybrat jak pojištění individuální, zájezdové nebo celoroční. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem....

JEDNODENNÍ ZÁJEZDY DO POLSKA

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili několik jednodenních poznávacích zájezdů k našim sousedům do Polska. Podrobné informace a termíny zájezdů naleznete v sekci NABÍDKA ZÁJEZDŮ - Polsko.

PRODEJ VSTUPENEK V SÍTI TICKET-ART

Přijďte si k nám koupit vstupenky na divadlo, balet, činohru, operu, muzikál, výstavy i koncerty. Ceny zůstávají stejné jako v předprodeji síti Ticket - art.

ROZŠÍŘENÍ AREÁLU LÁZNÍ BÜKFÜRDÖ

Od 3.7.2011 je v areálu lázní Bükfürdö - v zážitkových lázních - nově otevřená odpočinková zóna. Zároveň od 4.7.2011 mohou hosté využít nově vybudovaných skuzavek a brouzdaliště. Od 15.7.2011 jsou přidána i nová zařízení - jako nový vchod, SAUNOVÝ SVĚT, NOVÉ VNITŘNÍ TOBOGÁNY, léčebné středisko Wellness, vnitřní restaurace a dětská herna!

Vstupné do maďarských lázní BÜKFÜRDÖ

Pro úplné informace ohledně vstupného do maďarských lázní Bükfürdö pro rok 2013 stahujte ceník zde:

Nam leo eros, euismod vel ullamcorper et

Aliquam erat volutpat. Suspendisse potenti. Nullam elit turpis, ultricies eu rhoncus a, posuere quis magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nam leo eros, euismod vel ullamcorper et, rutrum vitae ligula. Nam quis pharetra ante.

  8 novinek