Koronavirus a co dál …

V době, kdy je po celém světě pandemie koronaviru, a v Evropě nyní zvláště na vzestupu, chtěla bych Vás informovat, co bude dál. Vše se ve velké míře rovněž dotýká i naší cestovní kanceláře.

Vážení klienti a příznivci CK MONDI-tour. Zde je pár informací, týkajících se zájezdů organizovaných naší CK v době, kdy nevíme, co bude dál …

V tuto chvíli se spousta cestovních kanceláří snaží udržet klienty tím způsobem, že jim místo vrácení peněz nabízí různé vouchery a poukazy, které mohou po uplynutí krize u stejné CK uplatnit. Mnohdy i s nabídkou dalších slev. Snaží se tak, aby „ustáli“ tuto nelehkou situaci a nepřišli o již zaplacené zálohy.

Mám to jinak: nechci slibovat lidem zájezdy, které budou – v tuto chvíli nevím kdy. A nemám ani v úmyslu zadržovat Vaše peníze, které jste nám v dobré víře svěřili.

Takže, co bude dál?

V tuto chvíli:

– klienti, kteří se měli účastnit zájezdů do Maďarska do termínu 31.6.2020 byli informováni o zrušení jejich zájezdů a byli jim vráceny všechny zaplacené peníze (ti, kteří již zaslali čísla účtů pro zaslání plateb)

– klienti, kteří se mají účastnit zájezdu do Velkého Mederu v měsíci červnu: ty budeme nejpozději ke konci dubna informovat, jak situace na Slovensku nadále pokračuje a pokud se nic zásadně nezmění, budeme rovněž vracet již zaplacené peníze. Proto prosím vyčkejte na naše informace. Do měsíce června je ještě daleko.

– klienti, kteří mají zakoupené zájezdy v měsících červenec, srpen a září, prosíme vyčkejte. Budeme Vás časem informovat. Opravdu nikdo v tuto chvíli neví, jak bude nadále probíhat nákaza, zda už v těchto měsících nebudou otevřené hranice a nebude vše v klidném režimu. Spekulace nejsou na místě.

Pokud i přesto je někdo netrpělivý:

v případě, že budete i tak chtít stornovat zájezd dříve, než se Vám sami ozveme, je možné toto učinit s minimálním stornopoplatkem 10% z předem stanovené ceny zájezdu (jak je uvedeno ve VSP) a to NOVĚ až do doby 30 dní před odjezdem.

Budeme doufat, že se vše brzy zlepší a budeme moci opět všichni „normálně“ fungovat. Děkujeme za dosavadní přízeň a doufáme, že s námi i v dalších letech zůstanete.

Zdeňka Krpelíková, jednatelka CK MONDI-tour, s.r.o.

PS: V případě potřeby nám piště na: info@monditour.cz nebo volejte: 731 145 910.