8 položek
SLOVENSKO - VELKÝ MEDER 2019

SLOVENSKO - VELKÝ MEDER 2019

Termální lázně na Slovensku - na rok 2019 jsme pro Vás opět připravili pobytový ozdravný pobyt v termálních lázních Velký Meder (bývalé Čalovo). Autobusem z Jeseníku - SLEVA PŘI ZAKOUPENÍ DO 31.1.2019!

CHORVATSKO - GRADAC

CHORVATSKO - GRADAC

AUTOBUSEM Z JESENÍKU ...opět máme pro Vás nabídku na zájezdy do Chorvatska s odjezdem autobusu z Jeseníku - DĚTI ZDARMA A SLEVY DO 28.2.2019!!!

ALEXANDROVCI 2019 - EUROPEAN TOUR

ALEXANDROVCI 2019 - EUROPEAN TOUR

Slavný ruský armádní soubor s nejlepšími ruskými pěveckými sólisty, vynikajícími hudebníky i špičkovými tanečníky. Autobusem z Jeseníku a okolí na olomoucký stadion a zpět!

KOUZELNÁ WROCLAW

KOUZELNÁ WROCLAW

Zveme Vás na návštěvu jednoho z nejstarších měst Polska, bývalého Vratislavského knížectví a hlavního města Dolnoslezského vojvodství. S průvodcem projdeme jedno z největších středověkých náměstí v Evropě, Tumský ostrov s nezapomenutelnou vyhlídkou z katedrály sv. Jana Křtitele a v neposlední řadě i Halu století, která je zapsána mezi památkami UNESCO. Wroclaw opravdu stojí za to!

AQUAPARK WROCLAW

AQUAPARK WROCLAW

V moderním, sportovně-zábavním zařízení najdete mnoho vnitřních i venkovních bazénů s rekreační i plaveckou částí. Sedm tobogánů se skluzavkami, pomalou řekou, vlnovým bazénem, částí určenou malým dětem a 25 metrů dlouhý plavecký bazén s osmi dráhami. V další části je možné využít wellness centrum s výřivkami, saunami a masážemi. Součástí aquaparku je rovněž rozlehlé fitness centrum, vodní bary a restaurace. Odpočinek a zábava je zde vhodná pro celou rodinu.

VÁNOČNÍ SVÁTKY - ZAVŘENO

VÁNOČNÍ SVÁTKY - ZAVŘENO

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, POHODU A KLID VÁM PŘEJE CK MONDI-tour. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se v příštím roce :) Zároveň upozorňujeme, že přes vánoční svátky a ve dnech 27.12., 28.12. a 31.12. bude naše kancelář uzavřena. Děkujeme za pochopení. V případě nutnosti volejte: 731 145 910.

  8 položek